Чланови драмске групе Гимназије „Јован Дучић“ из Требиња бриљирали су вечерас пред препуном позоришном салом Културног центра извођењем представе из властите продукције под називом „Кофери“. „Кофери“ су настали по текстовима самих ученика.Игор Сврдлин нашао се у улози режисера, адаптирао их и успјешно заокружио упозоришни комад, а корежисери и координатори пројекта биле су професорка српског језика Јелена Мандрапа и библиотекар Дијана Лаловић.
Градско такмичење у малом фудбалу за средњошколце ПДФ Штампа Ел. пошта
среда, 06 март 2019 10:50
У оквиру програма МОИ РС јуче је у Требињу одржано градско такмичење у малом фудбалу за ученике средњих школа. Одиграно је шест утакмица. У мушкој конкуренцији средњих школа, најуспјешнија је била екипа ЦСШ Требиње, док је у женској конкуренцији најуспјешнија била екипа Гимназије. Организатор такмичења, Друштво педагога физичке културе Требиње, је и ову фазу такмичења реализовало успјешно на радост свих учесника и публике.
Последње ажурирано среда, 06 март 2019 11:02