Међурелигијско вијеће у Босни и Херцеговини организовало је још један, трећи по реду, сусрет ученика Карађоз-бегове медресе из Мостара и Гимназије ,,Јован Дучић" из Требиња, који је окупио 30 ученика споменитих школа.

Гимназијалци поново хумани ПДФ Штампа Ел. пошта
четвртак, 08 фебруар 2018 08:46

Млади Требињци у току претходних дана показали су да је хуманост једна од највећих врлина која би требало да краси сваког човјека. Наиме, ријеч је о хуманитарном концерту који је организован с циљем прикупљања средстава за лијечење мале Софије Радовановић. У питању је наша десетомјесечна суграђанка, којој је хитно потребна операција ока у Швајцарској, како би се сачувао њен вид.

На концерту, који је организован 2. фебруара у Дому младих, учествовали су и наши гимназијалци као чланови умјетничких друштава и Музичке школе. Том приликом прикупљен је дио средстава који је прослијеђен породици мале Софије. Као и много пута до сада наши гимназијалци под паролом „Наше мало некоме значи много“ показали су своју несебичност, све са циљем да малој Софији буде боље.

Софија, желимо ти брзо оздрављење и безбрижно дјетињство.

ТВОЈИ ГИМНАЗИЈАЛЦИ

Николина Роган I - 2